26 آبان, 1395

توجه به اصل اقتصاد مقاومتی ، همسویی و همگرایی پرسنل راه رسیدن به پیشرفت

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر بهره مندی این شرکت از نیروی انسانی توانمند و کارآمد تأکید کرد و آنرا یک ظرفیت پر پتانسیل برای دست یابی به تعالی و اهداف برنامه ریزی شده عنوان کرد

مهندس قباد ناصری وجود این سرمایه گرانبها در بخش های مختلف این شرکت را فرصتی مغتنم و کم نظیر دانست و گفت : در هر بخش و مجموعه از این شرکت نیروهای مستعد و کارآمدی وجود دارد که با بهره گیری از آنها می توان در پیشبرد پروژه های حمایت از تولید و عام المنفعه هم به تعالی سیستم کمک کرد و هم به بهره مندی شهروندان از توانمندی در ارایه خدمات پرداخت و رضایت مندی عمومی را به دست آورد .
 
وی که در جلسه تودیع و معارفه مدیر خدمات و مدیر مهندسی و ساختمان و در جمع مدیران و روسای این شرکت سخن می گفت افزود : سمت ها و پست ها یک امانت الهی هستند برای خدمت رساندن به مردم ، از این روی می بایست از فرصت به دست آمده برای کسب رضایت مردم کمال استفاده را بنماییم و آنچه را که سزاوار تر است اعمال نماییم .
 
وی جابه جایی های سازمانی را دلیل نفی توانمندی افراد ندانست و ادامه داد : تغییر و تحولات و جابجایی ها با هدف پویایی و ارتقای سیستم و رسیدن به اهداف سازمان صورت می گیرد و هر دو عزیزی که امروز برای معرفی آنها جلسه برگزار شده است از جمله افراد توانمند و شناخته شده شرکت هستند و می بایست همه پرسنل پشتیبان مجموعه شرکت باشیم تا رسیدن به اهداف سازمان با سرعت و دقت بیشتری محقق شود .
 
وی خاطر نشان کرد: رسیدن به نقطه هدف میسر نمی شود مگر آنکه با توجه به اصل اقتصاد مقاومتی و بهره مندی از توانمندی های ارزشمند منابع انسانی و ماشین آلات همه با هم همسو، همگرا و همراه باشیم .
 
وی ضمن تقدیر از زحمات ۱۰ ساله مهندس سیروس حیدری در تصدی سمت مدیریت خدمات وی را به عنوان مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت معرفی کرد و مهندس شاپور عالی پور را که پیش از این در بخش های مختلف شرکت خدمت کرده است به عنوان مدیر خدمات معرفی نمود .
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان همچنین بر گسترده شدن خدمات تأکید کرد و گفت: کسب رضایت مندی پرسنل از اهمیت بسیاری برخوردار است و انتظارم این است که در بحث خدمت رسانی به پرسنل خصوصاً تعمیرات منازل و واحدهای عملیاتی جدیت بیشتری را مشاهده نماییم.
 
مدیر مهندسی و ساختمان نیز طی سخنانی با تقدیر از حسن اعتماد مدیرعامل به وی گفت : در دورانی که مسئولیت مدیریت خدمات را برعهده داشتم اقدامات بسیار ارزشمندی همچون تعمیرات اساسی و بازسازی استادیوم فوتبال، بهسازی قبور مطهر شهدا، احداث مجتمع آموزشی طالقانی، تعمیرات اساسی بیش از ۳۰ دبستان سطح شهرستان، آب رسانی به روستاهای حاشیه واحدهای عملیاتی، ارایه خدمات مختلف به ادارات ، نهادها ، مدارس و مساجد شهرستانهای حوزه عملیاتی صورت گرفت که کسب این توفیقات با ایثار و از خود گذشتگی پرسنل خدوم مجموعه خدمات حاصل گردید. 
 
سیروس حیدری ضمن تقدیر از زحمات و از خودگذشتگی های پرسنل مدیریت خدمات گفت : از همه پرسنل این بخش که با همت والا و بدون هرگونه چشمداشت مالی و در سخت ترین شرایط خالصانه و برای رسیدن به موفقیت تلاش کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و از بابت همه خرده گیری و سخت گیری هایم از آنها طلب حلالیت و بخشایش دارم.
 
شاپور عالی پور مدیر خدمات نیز طی سخنان کوتاهی گفت : هدف ما در مدیریت خدمات کسب رضایت مندی همکاران و پشتیبانی از تولید و عملیات خصوصاً در شرایطی است که سیاست های وزارت خانه در جهت تولید حداکثری است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه قبلاً در این بخش خدمت کرده و از سوابق و توانمندی پرسنل این مجموعه اطلاع و شناخت کافی دارم مطمئن هستم رسیدن به اهداف و توفیقات کار چندان دشوار و پیچیده ای نیست .

منبع : تابناک

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.