17 آبان, 1395

اقتصاد دولتی ما را به جایی نخواهد رساند

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد دولتی ما را به جایی نخواهد رساند بلکه باید از طریق بخش خصوصی محرومیت منطقه خود را برطرف کنیم.

خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران باید بدون منت، بی ریا و به دور از غرور باشد چرا که این سه شاخصه اعمال انسان را آتش می زند.

وی بیان کرد: حوزه میراث فرهنگی بین دستگاهها گمنام مانده و خودشان مقصر این قضیه هستند، می دانم علی رغم همه مشکلات تا اینجا آمده اید اما باید قدرت چانه را زنی را بالا ببرید و منتظر اعتبارات از سوی دولت نباشید.

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گریزی به شعارهای انتخاباتی اش( کمک گرفتن از دولت، جذب سرمایه گذار خصوصی، کمک گرفتن از خیرین) برای رفع محرومیت زد و اظهار کرد: در خصوص کمک گرفتن از دولت پول نفت که به شهرستان های استان اختصاص داده شده بود همه شهرستان این پول را دریافت کرده بودند به جز شهرستان بهمئی، که با پیگیری های اینجانب علاوه بر ۱۶ میلیارد تومان اختصاص داده شده ۶ میلیارد دیگر اضافه کردم و این پروژه با ۲۲ میلیارد تومان فعال و تعریف شد.

هاشمی پور جذب سرمایه گذار خصوصی در راه اندازی پتروشیمی را دیگر وعده عملی خود در خصوص جذب سرمایه گذار عنوان و تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده ۳۲ میلیارد تومان برای عملیات خاکی آن در نظر گرفته شده که پیمانکار آن مشخص و طی هفته آینده عملیات خاکی غیر صنعتی شروع خواهد شد.

وی اضافه کرد: طی پنج ماه اخیر ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان توسط خیرین برای حوزه انتخابیه ام اعتبار گرفتم.

هاشمی پور در ادامه خواستار بکار گرفتن یک مشاور از رییس میراث فرهنگی برای مطالعات بافت قدیم دهدشت شد و گفت: طرح باید جامع باشد، و من خودم هزینه مشاور را پرداخت خواهم کرد.

وی ضمن ابراز گلایه از عملکرد صدا  سیمای استان که محرومیت های شهرستان کهگیلویه را به تصویر نمی کشد، تصریح کرد: میراث فرهنگی یک فیلم مستند از بافت تهیه و صدا و سیمای استان آن را برای مردم تشریح و به نمایش بگذارد.

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خواستار برگزاری همایش و انواع گردهمایی با دعوت از مسئولین کشوری در بافت قدیم دهدشت شد.

هاشمی پور با بیان اینکه صنایع دستی کمک خوبی به اشتغال در شهرستان می کند خواستار راه انداز یک بازارچه به جهت ایجاد اشتغال خصوصا برای بانوان با همکاری فرمانداری، میراث فرهنگی و بخشداری شد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.