3 آبان, 1395

پیچیدگی های اداری درمسیر رونق تولید در استان تهران برداشته می شود

معاون استاندار تهران گفت:رفع موانع و پیچیدگی های اداری از مسیر تولید،صنعت و مشارکت بخش خصوصی،ضرورتی به شمار می رود که تسهیل گر و زمینه ساز تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

محمد امامی امین در گفت و گو با ذاکرنیوز با اشاره به نقش تعیین کننده سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان نقشه راهی که مسیر پیشرفت، توسعه و شکوفایی کشور را هموار می سازد، اظهار داشت:مجموعه دولت و استانداری تهران از هیچ اقدام سازنده ای برای حصول و تأمین اهداف از پیش تعیین شده در راستای منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری دریغ نخواهد کرد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران عنوان کرد:از ابتدای سال با تشکیل قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گام های موثر و سازنده ای برداشته شده و به تمامی دستگاه های مسئول در شهرستان های استان تهران نیز تأکید کرده ایم، موظف و مکلف هستند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و فصلی، اقدامات لازم در حوزه اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.

وی افزود:رفع موانع عرصه تولید و صنعت و زدودن پیچیدگی های اداری و دشواری هایی که جذب و مشارکت بخش خصوصی را با کندی مواجه می کند، ضرورتی است که مرتفع ساختن آن در کوتاه مدت با جدیت پیگیری می شود.

امامی امین گفت:یکی از تدابیر پیش بینی شده برای تسریع و تسهیل تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به ارتقای ظرفیت ها و توانمندی های واحدهای تولیدی کوچک معطوف می شود که تلاش شده با در اختیار قرار دادن سرمایه در گردش، رونق هر چه بیشتری در این حوزه حاصل شود.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران با اشاره به میزان رشد اقتصادی کشور با توجه به کاهش درآمدهای نفتی عنوان کرد:بر اساس آمار اعلام شده از سوی مراجع ذیربط، رشد اقتصادی کشور۸.۴ درصد برآورد می شود که این موفقیت در شرایطی به دست آمده که شاهد کاهش شدید در آمدهای نفتی بوده ایم.

وی با تأکید بر این نکته که به عرصه اقتصادی کشور خوشبین هستیم، افزود:با این عزم و اراده جدی، به حصول گشایش های هر چه بیشتر در عرصه اقتصادی بسیار خوشبین و امیدوار هستیم و با عنایت به ظرفیت های بالقوه ای که در شهرستان های استان تهران وجود دارد، دست یافتن به دستاوردهای ارزنده و شایسته تر با جدیت پیگیری خواهد شد.

امامی امین با تأکید بر رفع موانع تولید در شهرستان های مختلف استان تهران یادآور شد:به تمامی فرمانداری های شهرستان های استان تهران نیز تأکید شده که از هیچ اقدام سازنده ای برای رفعِ موانع و پیچیدگی های عرصه تولید و سرمایه گذاری دریغ نکنند و بدون تردید با عملیاتی شدن طرح ها و برنامه های از پیش تعریف و طراحی شده، به بالندگی و توفیقات قابل توجهی در عرصه های اقتصادی استان تهران نائل خواهیم شد.

منبع : ذاکر نیوز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.