1 آبان, 1395

اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای بسیار موثر پدافند غیر عامل است

احمدی طرح اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری را به عنوان یکی از راهکارهای بسیار موثر پدافند غیر عامل دانست و گفت: در جهت نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی برای توسعه منطقه تلاش خواهیم کرد.

سید محمد احمدی،‌ فرماندار شهرستان لاهیجان در گفت‌وگویی  با اشاره به هفته پدافند غیر عامل، اظهار کرد: در حال حاضر در جامعه و در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و به صورت گسترده در جهت مقابله با برنامه‌ها و ایده‌های مختلف نظام سلطه به پدافند غیر عامل نیازی اساسی و بنیادی داریم و باید مسئولین در این خصوص برنامه‌ریزی و آمادگی کامل داشته باشند.

وی به زمینه‌های قوی در فرهنگ ایرانی و اسلامی در جهت مقابله با جریانات فرهنگی و اجتماعی غرب اشاره و بر شناسایی، برنامه‌ریزی و تقویت بنیه‌های داخلی در  بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در جهت مقابله با دشمنان تاکید کرد.

احمدی طرح اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری را به عنوان یکی از راهکارهای بسیار موثر پدافند غیر عامل دانست و تصریح کرد: با تقویت و حمایت از فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در شهرستان و ساماندهی ظرفیت‌های موجود در منطقه از جمله معادن، صنایع دستی و گردشگری در جهت نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی برای توسعه منطقه تلاش خواهیم کرد.

این مقام مسئول با تمجید از روحیه همدلی و اتحاد بین مردم لاهیجان، یادآور شد: با بهره‌گیری از مشارکت، همکاری و تقویت روحیه همدلی و  هماهنگی بین مردم و مسئولین در راستای حل مشکلات شهرستان تلاش خواهیم نمود.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.