1886798
30 آبان, 1394
در قالب یک تفاهم نامه؛

فرصت های سرمایه گذاری شناسایی و رتبه بندی می شوند

بر اساس تفاهم‌نامه همکاری میان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و دفتر منطقه‌ای نخبگان شهید فهمیده، فرصت های سرمایه گذاری شناسایی و رتبه بندی می شوند.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی میان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و دفتر منطقه‌ای نخبگان شهید فهمیده (منطقه مرکزی کشور) معقد شد. این تفام‌نامه با موضوع همکاری در شناسایی، بررسی، تحلیل، داوری، رتبه‌بندی فرصت‌های سرمایه‌گذاری  و معرفی آن‌ها به سرمایه‌گذاران منعقد شده است.

بر اساس این تفاهم‌نامه که به مدت ۳ سال منعقد شده دفتر منطقه‌ای نخبگان شهید فهمیده (منطقه مرکزی کشور) متعهد می‌شود اولویت‌های سرمایه‌گذاری و سیاست‌ها و حمایت‌هایی که مدنظر دارد را به صورت دقیق به دبیرخانه جشنواره شیخ بهایی معرفی کند.

از سوی دیگر، دبیرخانه جشنواره موظف است هماهنگی‌های لازم را به عمل آورده و در جلسات ویژه نخبگان، کارآفرینان و طراحان کسب و کار حضور به هم رسانده و اولویت‌های سرمایه گذاری خود را برای مخاطبین تشریح کند.

منبع : مهر

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.