25 مهر, 1395

تولید کالای ملی استاندارد مطالبه به حق مردم است

ساسان فرشی حق رو در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: اداره کل استاندارد استان بعنوان یکی از متولیان استاندارد سازی تولیدات و خدمات در استان با جدیت هرچه تمام بدنبال عملی کردن این مطالبات است –

ساسان فرشی حق رو در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: اداره کل استاندارد استان بعنوان یکی از متولیان استاندارد سازی تولیدات و خدمات در استان با جدیت هرچه تمام بدنبال عملی کردن این مطالبات است.

وی توجه به مقوله ی پژوهش در واحدهای تولیدی را زمینه ساز پیشرفت و حضور در بازارهای بین المللی ارزیابی کرد و افزود: متاسفانه این مهم در کشور هنوز نتوانسته جایگاه اصلی خود را بیابد.

فرشی با بیان اینکه از ۲۲ واحد تولیدی نمونه استانی در روز ۲۸ مهرماه تجلیل بعمل خواهد آمد گفت: یک واحد تولیدی استانی نیز بعنوان واحد نمونه کشوری از سوی سازمان استاندارد انتخاب شده است.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور افزود: تنها با تکیه بر تولید محصول استاندارد می توان زمینه ی پویایی چرخه ی اقتصادی استان را فراهم کرد.

صمد حسن زاده ضمن تقدیر از همت مسولان استانی برای تولید محصول با کیفیت و منطبق بر استانداردهای روز دنیا تصریح کرد: نباید از مقوله ی فرهنگ سازی برای نهادینه شدن تولید و استفاده محصولات استاندارد غافل شد.

 

منبع : آذری آنلاین

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.