%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d8%aa%db%8c%d9%be-%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86-%d8%af%d9%87%d9%82%d8%a7%d9%86
12 مهر, 1395

انعکاس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بودجه سال آتی

وزیر دفاع گفت: به طور طبیعی در بودجه سال ۹۶ و برنامه ششم توسعه انعکاس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های هم‌راستا پیش‌بینی می‌شود.

سردار حسین دهقان امروز در حاشیه بازدید از شرکت تسکوی زنجان در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام محرم اظهار داشت: امروز این توفیق را داریم تا به همراه استاندار زنجان از مجموعه‌هایی که در حوزه برنامه دولت در پیشبرد و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی ذیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بازدید داشته باشیم.
 
وی افزود: در این سفر مسائل واحدهای مختلف در حوزه سرمایه‌گذاری، تکمیل ظرفیت، مشکلات موجود در سطح استان و یا مسائلی که باید در مرکز مورد توجه قرار گیرد را بررسی خواهیم کرد.
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه امیدواریم دولت در اجرای برنامه‌ای که امسال در این حوزه پیش‌بینی کرده و در دستور کار قرار دارد بتواند به اهدافش برسد خاطرنشان کرد: به طور اجمالی تاکنون پیشرفت‌ها نسبت‌ به آنچه که پیش‌بینی شده بود خوب است.
 
وی با اشاره به موانع موجود ابراز کرد: با توجه به موانع و لزوم تغییر رویه‌هایی که در فاصله سه چهار ماهه انجام شده حتما سرعت کار در آینده بیشتر خواهد شد.
 
سردار دهقان گفت: به طور طبیعی در بودجه سال ۹۶ و برنامه ششم توسعه نیز انعکاس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های هم‌راستا پیش‌بینی می‌شود تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد شکوفایی اقتصاد ملی باشیم و مشکل بیکاری را برطرف کنیم و در عین حال قوام اقتصادی را بالا ببریم که اقتصاد ما عمده متکی به ظرفیت‌های داخلی باشد.
 
وی بیان کرد: امیدواریم این برنامه‌ها قدرت اقتصادی ما را فراهم کند تا در مقابله با تکانه‌هایی که در محیط ما به وجود می‌آید بتوانیم به ثبات اقتصادی برسیم.

منبع : خبرگزاری دانشجو

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.