11 مهر, 1395

حمایت ستاد قاچاق کالا از «قهرمانان کوچک» با موضوع تولید ملی

ستاد قاچاق کالا قول مساعدت داده تا از قهرمانان کوچک در راستای مبارزه با قاچاق کالا حمایت کند.

حسین قناعت،کارگردان «قهرمانان کوچک» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم،با بیان اینکه این فیلم با موضوع تولید ملی با مخاطب قرار دادن دانش آموزان سعی در آموزش و فرهنگ سازی آنان در حمایت از تولید داخلی دارد، در رابطه با آخرین وضعیت این پروژه گفت: فیلمبرداری «قهرمانان کوچک» به اتمام رسیده و در حال حاضر بیش از دو سوم مونتاژ انجام شده است و تا هفته دیگر نیز صداگذاری و موسیقی انجام خواهد شد.

کارگردان «قهرمانان کوچک» تاکید کرد: زمانی که وارد تولید این پروژه شدیم، من به عنوان کارگردان صرفا به چشم یک کار و قصه نگاه می‌کردم، اما هنگامی که بیش از گذشته با معضل قاچاق کالا آشنا شدم دریافتم که این مقوله چه مصیبت بزرگی برای اقتصاد است.

وی گفت: پس از آن تصمیم گرفتم با قصه و زبانِ تصویر به مبارزه با این معضل بزرگ بروم و حرف خود را از این طریق و با قصه بیان کنم.

قناعت تصریح کرد: با توجه به شعارهای مطرح شده از بسیاری نهادها امید داریم تا بسیاری از آن‌ها در این حوزه جدی تر وارد عمل شوند که البته خوشبختانه ستاد قاچاق کالا از جمله نهادهایی است که در این زمینه قول مساعدت داده است.

کارگردان «قهرمانان کوچک» ادامه داد: با توجه به دغدغه‌های بجای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و اهمیتی که در رابطه با چگونگی پرداخت این پروژه به معضل قاچاق برای این ستاد مطرح بود، پیش از این که فیلم به مرحله تولید برسد نگرانی‌هایی برایشان وجود داشت، که پس از تولیدِ فیلم نماینده این ستاد در استودیو حاضر شد و بخش‌هایی از این فیلم را دید.

وی اضافه کرد: پس از آن خوشبختانه ستاد قاچاق کالا پروژه را در جهت اهداف خود مشاهده کرد و لذا قول مساعدت داده تا در این راستا حمایت هایی را از «قهرمانان کوچک» به عمل بیاورد، که بدون شک چنان چه این گونه حمایت‌ها صورت بگیرد سینما و دیگر رسانه‌ها راحت تر می‌توانند رسالت خود در رابطه با شکوفایی اقتصاد را ادا کنند.

کارگردان کشورمان گفت: در بسیاری از نهادها می بینیم که بیلبوردهایی در جهت حمایت از تولید ملی نصب شده قطعا این پروژه نیز نه تنها کمتر از این بیلبوردها تأثیر نخواهد داشت بلکه از آن جهت که مخاطبانش دانش آموزان هستند چه بسا صدها برابر بیش از آن‌ مؤثر واقع شود.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.