11 مهر, 1395

مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی به دفاع مقدس تاسی کنند

نظام اسلامی با تکیه بر داشته های خود در هشت سال دفاع مقدس مقابل تحریم ها به پیروزی رسید و اکنون مسئولان و مردم باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به دفاع مقدس تاسی کنند

سرهنگ رضا فقیهی روز یکشنبه با تاکید بر این که اقتصاد مقاومتی باید پیوست برنامه های مختلف فرهنگی باشد، اظهار کرد: بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب تنها راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی اجرای اقتصاد مقاومتی بوده که استمرار و دوام نظام اسلامی به تحقق ارکان آن وابسته است.
وی از رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و افزود: این افراد با توکل به خداوند متعال در جنگ تحمیلی با امکانات محدود کارهای بزرگی را انجام دادند و به شیوه مطلوبی درون زا شدن زوایای مختلف زندگی و کاری را به نمایش گذاشته اند.
وی با بیان این که داشته های کنونی نظام اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم، عنوان کرد: اندیشمندان و پژوهشگران جامعه اسلامی که توانسته اند با اعتقاد به ولایت فقیه و تکیه بر توانایی خود در عرصه های مختلف به دستاوردهای جهانی برسند تربیت شدگان دفاع مقدس هستند.
فقیهی بر تبیین آموزه های دفاع مقدس توسط قشرهای مختلف جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: رشادت های هشت سال دفاع مقدس باید برای جوانان و نوجوانان جامعه اسلامی بازگو شود چراکه این بازگویی دوام و توسعه انقلاب اسلامی را تقویت می کند

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.