dehghan10_2-1-th3
11 مهر, 1395

تمامی اندیشه‌های اقتصادی در اقتصاد مقاومتی وجود دارد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به این که تمامی اندیشه‌های حوزه اقتصاد در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی وجود دارد، تصریح کرد: هدف غایی، اختیارات و راهنمایی‌ها در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دیده شده است.

سردار سرتیپ حسین دهقان ۱۰ مهر ماه در سفر به شهرکرد، در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: با تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، حجت بر خدمتگزاران مردم تمام شده است.

وی با اشاره به این که همه اندیشه‌های حوزه اقتصاد در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی وجود دارد، تصریح کرد: هدف غایی، اختیارات و راهنمایی‌ها در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دیده شده است.

سردار دهقان با اشاره به مردمی بودن اقتصاد مقاومتی افزود: دولت تسهیل‌گری انجام می‌دهد تا مشارکت‌های مردمی به موفقیت برسند.

وزیر دفاع گفت: عدالت‌پایه بودن اقتصاد مقاومتی یعنی به همه فرصت یکسان داده شود تا در این عرصه وارد شوند و فاصله طبقاتی به‌ وجود نیاید. درون‌زا و برونگرا بودن اقتصاد مقاومتی یعنی صیانت و بهره‌برداری از امکانات کشور، مبارزه با قاچاق و تولید محصولاتی که بازار خارج از کشور را نیز در اختیار بگیرد.

سردار دهقان با تاکید بر لزوم توجه به مرزهای داخلی و محلی اظهار کرد: باید رقابت مثبت در مواردی نظیر ترویج سبک زندگی بهتر و ایجاد اشتغال با استان‌های دیگر وجود داشته باشد.

وزیر دفاع با بیان این که حضور در محل کار باید رنگ و بوی جهادی داشته باشد، تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های عضو اقتصاد مقاومتی باید تلاش بسیار بیشتری انجام دهند. ثبات در قانون و قانونگذاری، ایجاد امید در جامعه، رفتن به سمت حل مشکلات با سایر کشورها و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود از برنامه‌های دولت تدبیر و امید بوده است.

سردار دهقان در پایان با اشاره به این که نتایج کار دولت باید به مردم اطلاع‌رسانی شود، گفت: امروز تنها کشوری که می‌تواند ادعای مبارزه با تروریسم و خشونت داشته باشد، ایران است.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.