27 آبان, 1394
در راستای ترویج فرهنگ سهامداری صورت می‌گیرد

آغاز اولین جشنواره ثروت آفرینی

رقابت هیجان انگیز فعالان بازار سرمایه با هدف تروج فرهنگ سهامداری در کشور از سوی شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار آغاز شد.

در مسابقه ” سبدگردان خبره” که از سوی شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار برگزار می شود، هر فرد فعال در بازار می تواند با انتخاب سه سهم در مسابقه شرکت کرده و توانایی خود را در خلق ثروت در این بازار بیازماید.

مهدیه سلیمانی دبیر اجرایی این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: اولین طرح اجرایی این جشنواره در حالی از امروز کلید خورده که این مسابقه فرصتی هیجان انگیز برای رقابت و یادگیری همه فعالان بازار سرمایه فراهم کرده است.

وی افزود: شرکت کنندگان برای رقابت در این جشنواره از روز شنبه ۲۳ آبان تا پایان ماه فرصت دارند ، ۳ سهم با هدف قیمتی و وزن دلخواه انتخاب کنند. مدت زمان برگزاری این مسابقه نیز برای یک ماه بوده و با پایان جشنواره در ۳۰ آذر ماه، سبد شرکت کنندگان ارزیابی و به نفرات برتر جوایز ویژه ای از سوی کارگزاری اقتصاد بیدار اهدا می شود.

به گزارش فارس در پایان این دور از رقابت ها که به طور رایگان برگزار می شود، به برندگان جوایزی از جمله ۳۰ سکه بهار آزادی ، ۳۰ درصد تخفیف کارمزد معاملات و همچنین ۴۰۰ هزار تومان بسته خدمات مشاوره و آموزش اهداء خواهد شد.

در این رقابت شرکت کنندگانی که بازدهی پرتفوی آنها بیشتر از بازدهی شاخص باشد و جزء نفرات برتر نباشد نیز هدایای ویژه ای دریافت خواهند کرد.

همچنین هدیه ویژه برای همه شرکت کنند گان در این جشنواره نیز ۱۰درصد تخفیف کارمزد معاملات به همراه ۱۰۰ تومان بسته خدمات مشاوره و آموزش اعلام شده است.

برای ثبت نام در این جشنواره به پایگاه جشنواره به آدرس festival.eghtesadb.com مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره ۲۶۲۱۸۲۴۴ تماس بگیرید.

علاقه مندان می توانند برای دریافت اخبار لحظه ای جشنواره و نیز دریافت پیشنهاد و نظرات کارشناسان و مدیران بازار سرمایه به کانال تلگرامی جشنواره به نشانی www.telegram.me/servatafarini بپیوندند.

 

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.