11 مهر, 1395

عملیاتی کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در گرو تلاش و جدیت همگانی است

استاندار قم با اشاره به تصویب هشت طرح در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: عملیاتی کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در گرو تلاش و جدیت همگانی است.

سید مهدی صادقی در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در سالن امام جواد(ع) استانداری،طی سخنانی بر ضرورت تلاش کارگروه های تخصصی ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد.
وی این کارگروها را محل مناسبی برای طرح و بررسی مسائل اساسی استان در حوزه های مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی عنوان و تصریح کرد: عملیاتی کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در گرو تلاش و جدیت همگانی است.
استاندار قم در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به مسائل کارشناسی در مورد صدور مجوزهای مربوط به ساخت و ساز و احداث مجتمع های صنعتی افزود: در این زمینه باید مطالعات کارشناسی کامل صورت پذیرد و برای کسب نتایج به موقع در مورد طرح های صنعتی در استان، تعریف زمان بندی منطقی در پروژه ها در دستور کار قرار گیرد.
سید حسن رضوی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم پیگیری مصوبات شورای برنامه ریزی و شورای اقتصاد مقاومتی استان، افزود: تمام اعضا در کارگروه های ۱۳ گانه این دو شورا با جدیت در جهت تهیه گزارش های کارگروه ها برای ارائه در صحن شورا اهتمام لازم را داشته باشند.
لازم به ذکر است در این جلسه ۸ طرح از طرح های مورد بررسی کار گروه تخصصی امور زیر بنایی و شهرسازی و کمیته های فنی، به تصویب اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسید.
همچنین در مورد ادغام اداره کل راهداری و سازمان حمل و نقل و پایانه ها مصوب شورای عالی اداری و تشکیل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای موارد حقوقی این اداره کل مشخص شد

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.