8 مهر, 1395

خرید هواپیما مغایر با اقتصاد مقاومتی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکایی‌ها دو میلیارد دلار از پول‌های ما را خورده است و قرار بود ما این پول‌ها را از حلقوم آنها بیرون بکشیم اما دولت با خرید این هواپیماها می‌خواهد پولی را هم به حلقوم آمریکایی‌ها بریزد.

سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با بسیج در واکنش به خرید هواپیمای ایرباس و بوئینگ توسط دولت از آمریکا گفت: اساسا خرید هواپیما چه از نوع ایرباس باشد چه بوئینگ، در مسیر اقتصاد مقاومتی نیست و با اقتصاد مقاومتی همخوانی ندارد.

نقدی یادآور شد: آمریکایی‌ها دو میلیارد دلار از پول‌های ما را خورده است و قرار بود ما این پول‌ها را از حلقوم آنها بیرون بکشیم اما دولت با خرید این هواپیماها می‌خواهد پولی را هم به حلقوم آمریکایی‌ها بریزد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: بنده حاضرم درباره اینکه آیا خرید این هواپیماها با اقتصاد مقاومتی همخوانی دارد یا نه، با تیم اقتصادی دولت مناظره کنم و همه این عزیزان را به مناظره دعوت می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که «یکی از شروط آمریکا برای فروش هواپیما به دولت حسن روحانی این است که افراد تحت تحریم آن‌ها نباید از این هواپیماها استفاده کنند، واکنش شما به عنوان کسی که در لیست تحریم‌هاست چیست؟»، گفت: ما اصلا افتخار نمی‌دهیم که این هواپیما‌ها را سوار شویم.

منبع : آنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.