8 مهر, 1395

فعالان اقتصادی و مدیران استانی محور اصلی اقتصاد مقاومتی هستند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی و مدیران استانی کانون و محور اصلی موفقیت در اقتصاد مقاومتی هستند و اگر اراده استانی در این زمینه تقویت شود به طور قطع روزهای خوبی را پیش رو خواهیم داشت.

علی ربیعی که جانشین معاون اول رئیس جمهوری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی است روز پنجشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی این استان با اشاره به اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید رفتارها و عادت ها در تمامی حوزه ها تغییر کند اظهار کرد: تعصب های شهرستانی و محلی در اجرای اقتصاد مقاومتی هم باید کنار گذاشته شود و باید همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی سبک نگاه، مدیریت و نوع فعالیت ها را تغییر دهند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی برای رسیدن به توسعه و رفع عقب ماندگی ها فقط ۵ تا ١٠ سال فرصت دارد.
وی گفت: به سرانجام رسیدن برجام برای افزایش گسترش مبادلات جهانی و رسیدن به توسعه مهم بود و رفتارهای مدیریتی و اجرایی باید سال های سال بر مدار عقلانیت و تدبیر بر کشور حاکم باشد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که با حکم معاون رئیس جمهوری به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان انتخاب شده است، امروز در راس هیاتی متشکل از معاونان و روسای سازمان های وابسته به بجنورد سفر کرده است.
برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی، بررسی و پیگیری آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی با حضور ربیعی مهم ترین برنامه این سفر است.
به گزارش ایرنا نشست صمیمی با معاونین و روسای ستادی و روسای مراکز تابعه و کارکنان و مربیان اداره کل های وابسته به وزارت کار و همچنین بازدید از تعدادی کارگاه در شهرک صنعتی بیدک و پتروشیمی استان از دیگر برنامه های میدانی سفر علی ربیعی به استان خراسان شمالی اعلام شده است.
معاونان وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در نشست ها و برنامه های مختلفی دیگر که در حوزه های مرتبط برگزار می شود، راه کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح خواهند کرد.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.