8 مهر, 1395

طرح‎های اقتصاد مقاومتی در استان حمایت می‎شود

مدیرکل بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در سال ۹۴ و اختصاص ۱۲۸ میلیارد ریال در سال ۹۵ در قالب اقتصاد مقاومتی خبر داد.

محمدعلی نیک‌منش صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ریشه ارزشی این بانک سبب شده تا در راستای خدمت به آحاد جامعه به ویژه قشر کم‌درآمد جامعه و بسیجیان و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی گام‌های بلندی بردارد.

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پرداخت مبالغ زیادی به راه‌اندازی کارگاه‌های زودبازده و سرمایه در گردش به صنایع کوچک و متوسط، افزود: در سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در زمینه اقتصاد مقاومتی و اشتغال به متقاضیان پرداخت شده است.

نیک منش ادامه داد: در همین زمینه امسال نیز مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال به موضوع اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شده که در حال پرداخت است.

وی همچنین از پرداخت مبلغ ۱۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقود مبادله‌ای در سال گذشته و پرداخت مبلغ ۹۰۲ میلیارد ریال در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داده است.

نیک منش تصریح کرد: تاکنون و در سال جاری سه هزار و ۷۵۵ فقره تسهیلات در عناوین و عقود مختلف پرداخت شده است.

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت ۸۱ درصد منابع مالی در اختیار تحت عناوین و عقود مختلف را نشانه‌ای از مصرف منابع این بانک در درون استان خبر داد.

وی تأکید کرد: بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بانک‌هایی که بیشترین منابع مالی کهگیلویه و بویراحمد را در اختیار دارد، به تقویت اقتصاد این استان در بخش‌های مختلف توجه ویژه‌ای دارد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.