7 مهر, 1395

پیگیری و رفع مشکل واحدهای تولیدی از سیاست های اقتصاد مقاومتی است

یکی از سیاست های اصلی موضوع اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل پیگیری و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف احیای آنها است.

حیدر نعمتی روز چهارشنبه در نشست بررسی و رفع مشکل برق رسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی این استان اظهار کرد: نشست های تخصصی و کارشناسی برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بصورن مکرر برگزار می شود تا با حضور مدیران دستگاه ها، اقدام اساسی و چاره جویانه برای رفع موانع تولید صورت گیرد.
وی افزود: واحد اسید سولفوریک ایوان بدلیل نرخ بالای برق مصرفی معترض بود که با حضور مجری طرح، مدیر عامل شرکت برق، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام پیگیر مشکل این واحد شدیم.
نعمتی تاکید کرد: با توجه به اینکه تعرفه برق این واحد در دوره آزمایشی بسیار کم بوده و اکنون مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بهای برق مصرفی برای آن صادر شده پس از بررسی کارشناسانه، مصوب شد که با حضور نماینده استانداری و صنعت، معدن و تجارت، مصرف برق واحد در میان باری فعالیت، اندازه گیری و بهای آن بر اساس میزان مصرف صادر شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام نیز در این نشست به تشریح نحوه عملکرد اداره برق برای محاسبه دوره های زمانی مصرف برق پرداخت.
هادی شیرخانی اظهار کرد: در دوره های زمانی مشخص هر چند وقت یکبار کنتور مشترکات بررسی و چک می شود و بر اساس آیین نامه تعرفه برق هزینه برق مصرفی حساب می شود.
وی با استقبال از طرح حمایت از تولید و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود: شرکت توزیع نیروی برق نیز آماده همکاری و همراهی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور و استان است.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.