6 مهر, 1395

نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» در مشهد برگزار می‌شود

نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برپا می‌شود.

احسان ارکانی، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به برپایی نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» اظهار کرد: توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله مهم‌ترین وظایفی است که برعهده سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف قرار دارد.
ارکانی افزود: نمایشگاه بین‌المللی مشهد نیز در راستای عمل به این وظیفه مهم، برگزاری نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» را در دستور کار قرار داده است تا از این طریق به بخشی از اهداف خود در حوزه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی جامه عمل بپوشاند.
وی با اشاره به ارائه محصولات کاملا ملی در این نمایشگاه گفت: مهم‌ترین ویژگی نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» ارائه محصولات کاملا ملی است و تلاش ما این است که بتوانیم با برپایی این نمایشگاه، فرهنگ حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی را نهادینه کنیم.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد تصریح کرد: در این نمایشگاه کالاهای متفاوتی از جمله لوازم خانگی، صنایع دستی و تولیدات خانگی برای بهره‌مندی مردم ارائه می‌شود.
ارکانی با بیان اینکه تاکنون استقبال بسیار خوبی از سوی تولیدکنندگان داخلی برای حضور در این نمایشگاه صورت گرفته است، گفت: تلاش ما بر این است که اقلام و کالاهای داخلی مورد نیاز مردم، بدون واسطه و با قیمت مناسب به دست آن‌ها برسد تا از این طریق اهدافی همچون حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال نیز محقق شود.
یادآور می‌شود، نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» از ۲۵ تا ۳۰ مهرماه به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد برپا می‌شود.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.