6 مهر, 1395

واردات ۶۰۰ دستگاه واگن از روسیه با روح اقتصاد مقاومتی مغایر است

نماینده مردم اراک در مجلس با اشاره به آماده تحویل بودن ۶۰۰ دستگاه واگن توسط یک شرکت واگن‌سازی از کشور روسیه، تصریح کرد: این اقدام با روح اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

مهدی مقدسی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۶ مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود ضمن گلایه از رئیس جمهور افزود: چرا استان مرکزی که زادگاه حضرت امام (ره) است باید آخرین مقصد دولت در سفرهای استانی باشد؟ حداقل انتظار آن است با اختصاص اعتبارات جبران مافات کنیم.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: اخیرا خبری منتشر شده در مورد آماده تحویل بودن ۶۰۰ دستگاه واگن توسط یک شرکت واگن‌سازی از کشور روسیه منتشر شده که در صورت صحت آن این اقدام با روح اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: حفظ جایگاه فرهنگیان بازنشسته از ضرورت‌هاست که دولت باید در همسان سازی حقوق آنها و افزایش این حقوق مطابق با تورم دقت نظر کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: از وزیر جهاد کشاورزی برای خرید تضمینی کشمش از باغداران گلایه دارم لذا انتظار است اقداماتی جهت رفع دغدغه باغداران صورت گیرد.

 

منبع : خانه ملت

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.