6 مهر, 1395

رفع مشکلات حوزه اشتغال و کارآفرینی از اولویت‌های ستاد اقتصاد مقاومتی است

بنا به فرمایش مقام معظم رهبری از ابتدای سال، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلیل‌آباد با هدف رفع مشکلات و چالش‌های حوزه اشتغال و کارآفرینی تشکیل شد.

مجتبی شاکری صبح امروز در جلسه‌ای که به‌منظور رفع مشکلات شرکت تعاونی خدمات کشاورزی و دامپروری اتحاد روستای نقاب در محل فرمانداری خلیل‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: خروجی‌های جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید عینی و ملموس باشد.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات تولیدکنندگان و اشتغال از دغدغه‌های دولت تدبیر و امید است افزود: یکی از اقدامات چشمگیر دولت یازدهم راه‌اندازی شرکت تعاونی‌های توسعه روستایی است که با ارائه تسهیلات بسیار ارزان به دنبال ایجاد اشتغال در روستاها است.

فرماندار خلیل‌آباد گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری از ابتدای سال، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلیل‌آباد با هدف رفع مشکلات و چالش‌های حوزه اشتغال و کارآفرینی تشکیل شد.

شاکری بر رفع مشکلات مجتمع دامداری روستای نقاب تأکید کرد و گفت: راه‌اندازی این کارخانه برای شهرستان بسیار مهم و حیاتی است، چراکه روستای نقاب این پتانسیل را دارد که با داشتن ۱۷۰۰ رأس دام سنگین و سبک این مجتمع ایجاد شود.

شاکری تصریح کرد: این طرح می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های اشتغال در منطقه باشد که باید تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط مساعدت لازم را جهت راه‌اندازی کارخانه فرآوری شیر روستای نقاب داشته باشند.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.