5 مهر, 1395

مازندران میزبان همایش ملی نقش نخبگان در پیاده سازی اقتصادمقاومتی

رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت که همایش ملی تبیین نقش نخبگان فردا در تحقق اقتصاد مقاومتی هفتم و هشتم ماه مهر در استان برگزار می شود.

محسن جهانشاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این همایش یک روزه که در پلاژ وزارت کشور در ساری برگزار می شود ، طرح های نخبگان و برگزیدگان کشور در باره اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
وی گفت که ۱۰ طرح برتر نخبگان و اندیشمندان علمی کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی در این همایش انتخاب می شود تا در اجلاسیه نخبگان کشور ارائه شود .
او افزود : پس از اعلام فراخوان برگزاری همایش ۲۰۴ طرح نخبگان ، اعضای هیات علمی ، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های کشور و سرآمدان علمی به دبیرخانه همایش مستقر در بنیاد ملی نخبگان ارسال شد .
رئیس بنیاد نخبگان مازندران افزود : پس از بررسی و داوری ، ۷۱ طرح برگزیده نخبگان ۳۱ استان کشور قرار است در ۲ روز برگزاری همایش ملی نقش نخبگان در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ارائه شود .
وی متولی داوری و ارزیابی طرح ها در این همایش کشور را ۹ نفر از اعضای هیات علمی و متخصصان سرآمد کشور اعلام کرد و گفت که در ۲ روز برگزاری همایش ، صاحبان طرح های برگزیده فرصت ارائه طرح به صورت سخنرانی را دارند تا قادر به دفاع از طرح ها خود باشند .
جهانشاهی محور موضوع های این همایش را متناسب با مسائل جامعه از جمله آب ، کشاورزی ، محیط زیست ، فناوری اطلاعات ، گردشگری ، فرهنگی و سلامت برشمرد .
وی با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه همایش ملی تبیین نقش نخبگان فردا در تحقق اقتصاد مقاومتی ساعت ۹ صبح روز هفتم مهر در مجموعه رفاهی وزارت کشور در ساری برگزار می شود ، گفت : علاوه بر حضور استاندار مازندران و اعضای فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان ، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان سخنران و مهمان ویژه آئین افتتاحیه همایش است .

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.