19244t-jpg
3 مهر, 1395

مشاغل خانگی در اولویت اجرای طرح های اقتصادی مقاومتی

دولت تدبیر و امید در بخش اقتصاد مقاومتی با اولویت قرار دادن مشاغل خانگی و برداشتن موانع حمایت از تولید را دستور کار خود قرار خواهد داد.

حسین سروری در جلسه اقتصاد مقاومتی در سالن اجتماعات فرمانداری رامسر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: وجود رشادت های سربازان اسلام که در جهت عزت و امنیت و آرامش از جان مایه گذاشتند ستودنی است و انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و تبعیت از آرمان های انقلاب اسلامی زنده است.

سروری درباره طرح های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس از پروژه های تولیدی کشاورزی، پرورش ماهی، تولید قارچ و تولید روغن کنجد بازدید شد و باید با حمایت از کار آفرینان و ایجاد فرصت های شغلی در این زمینه موفقیت بیشتری کسب شود.

وی افزود: با توجه به ابلاغیه مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی و تاکید در این زمینه باید تلاش کنیم با اولویت قرار دادن مشاغل خانگی و برداشتن موانع مشکلات کار آفرینان حل شود.

این مسئول درباره حل مشکلات کار آفرینان گفت: مشاغل خانگی مشکلات خاص خود را دارد و در موقعیت و مکان خاص باید شرایط به گونه ای فراهم شود که شرایط اقتصادی در واحدهای کار آفرین با اصلاح روش ها در جهت دریافت مجوز و تسهیلات کم بهره و بیمه نهادینه شود.

سروری مشکلات عدم تناسب بین واحدهای تولیدی و ضوابط حاکم بر ادارات و دستگاه های اجرایی و بانک ها را در این بخش را مهم دانست و تصریح کرد: با رعایت حداقل ضوابط و با نگاه حمایتی محدودیت ها از بین رفته و زمینه برای امنیت شغلی فراهم شود.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.