3 مهر, 1395

کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی به روحیه ولایت‌مداری،‌ شهادت‌طلبی،‌ خوداتکایی و معنویت نیازمند است

امروز نظام جمهوری اسلامی ایران برای تحقق اقتصاد مقاومتی به روحیه ولایت‌مداری،‌ شهادت‌طلبی،‌ خوداتکایی و معنویت نیازمند است.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید مدارس قم افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران برای تحقق اقتصاد مقاومتی به روحیه ولایت‌مداری،‌ شهادت‌طلبی،‌ خوداتکایی و معنویت نیازمند است.

ذوالنوری با اشاره به اهمیت مدیریت جهادی اظهار کرد:‌ ما در عرصه‌هایی که در آن‌ها ارزش‌ها برجستگی داشت و مدیریت جهادی و روحیه بسیجی حاکم بود،‌ توانستیم که دنیا را متحیر کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ رمز موفقیت کشورمان در پیشرفت در برخی از عرصه‌ها این بود که پایبندی به ارزش‌ها، معنویت و تخصص در این عرصه‌ها با یکدیگر تلفیق شدند.

ذوالنوری با تاکید براینکه باید ضمن حمایت از آموزش و پرورش،‌ زیرساخت‌های این نهاد علمی هم تقویت شود،‌ گفت: باید جوانان ایرانی با تلاش خودشان مسیرهای پیشرفت‌های علمی باقی مانده را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارند و کشورمان هنوز راه‌های نرفته زیادی را دارد.

وی ادامه داد:‌ جوانان ایرانی مرزهای علمی را شکستند و توانستند که مسیر پیشرفت‌های علمی را با جهش پشت سر بگذارند،‌ آن‌ها در عرصه‌های علمی در زمان کوتاهی به موفقیت‌هایی رسیدند که کشورهای پیشرفته چند دهه را برای رسیدن به این موفقیت‌ها سپری کردند.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: پیشرفت‌های علمی جوانان ایرانی، ‌جهان را شگفت‌زده کرده است،‌ مجلات علمی دنیا عنوان جهش و خیزش علمی را به پیشرفت‌های جوانان ایرانی در عرصه‌های علمی داده‌اند.

ذوالنوری ادامه داد:‌ رمز موفقیت کشور در پیشرفت در برخی از عرصه‌ها این بود که پایبندی به ارزش‌ها، معنویت و تخصص در این عرصه‌ها با یکدیگر تلفیق شدند

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.