3 مهر, 1395

تنها عرصه ورود به اقتصاد مقاومتی، اتکا به توان داخلی با محوریت جهادی است

حسین آبنیکی با بیان اینکه تنها عرصه ورود به اقتصاد مقاومتی ، اتکا به توان داخلی با محوریت جهادی و بسیجی است افزود: فرهنگ بسیجی، تنها گزینه‌ای است که تا امروز مشکلات ما را حل کرده است.

حسین آبنیکی عضو شورای مرکزی  سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: یک مهندس بسیجی در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارد و می‌تواند تعهد و تخصص را برای دستیابی به افق چشم انداز چشم‌انداز توسعه و پیشرفت ایران را بکار بندد.

وی با بیان اینکه تنها عرصه ورود به اقتصاد مقاومتی ، اتکا به توان داخلی با محوریت جهادی و بسیجی است افزود: فرهنگ بسیجی، تنها گزینه‌ای است که تا امروز مشکلات ما را حل کرده است اگر می‌خواهیم صنعت را توسعه دهیم باید تکیه بر فرهنگ بسیجی و فرهنگ ما می‌توانیم  امکان‌پذیر است.

ابنیکی خاطر نشان کرد: اکتفا به درون و قدرت و توان  داخلی  در عرصه‌های اقتصادی اهرمی مهم و موثر بوده  است تا بتوانیم مشکلات را رفع کرده و مسیر پیشرفت و آبادانی را پیش ببریم لاجرم صنعت و حوزه‌های مختلف نیازبه تفکر بسیجی دارد.

عضو شورای مرکزی  سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور خاطر نشان کرد: اگر در حوزه صنعتی توانستیم گام های موثری را در صنایع دفاعی، صنایع  فضایی برداشته و پیشرفت خوبی داشته باشیم به این دلیل بوده است که فرهنگ جهادی و بسیجی حاکم بوده است.

وی در خاتمه اذعان داشت: بسیج مهندسین صنعتی کشور به  مسائل اقتصادی با رویکرد دانش بنیان  توجه دارد، به خصوص در فضای تحریم که داریم و بسیاری از صنایع از تحریم های پیش‌رو دچار آسیب و خسارت عمده‌ای شده‌اند مجموعه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشورسعی می‌کند مشکلات صنایع را رفع و چالش های صنعتی را بر طرف کند.

منبع : خبرگزاری بسیج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.