25 شهریور, 1395
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی:

مسئولان اجرای کامل اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر دو روزه خود به استان مرکزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار کرد.

محمدرضا نعمت‌زاده که در سفری دو روزه، روز گذشته وارد استان مرکزی شده است، پس از افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ در شهرستان محلات، بازدید از شرکت سنگبری سنگستان محلات و حضور در بین فعالان صنعتی و اقتصادی استان مرکزی در خمین، در آغاز روز دوم سفر خود به این استان با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این برنامه، وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی از روند فعالیت‌های اجرایی برای توسعه بخش تولید و صنعت کشور و نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در ستاد اقتصادمقاومتی به آیت‌الله دری نجف‌آبادی ارائه کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز در ادامه این جلسه با اشاره به ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی بر فعالیت کامل و تولید براساس میزان ظرفیت کامل واحدهای صنعتی و تولیدی در استان مرکزی و کشور تاکید کرد.

به گزارش تسنیم، پس از پایان این جلسه نیز نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در استانداری مرکزی تشکیل می‌شود.

پایان این جلسه و پس از اقامه نماز و صرف ناهار وزیر صنعت عازم شهرستان ساوه می‌شود تا در بخش عصر، از شرکت‌های مقره‌سازی ایران، کالوپ، منکل پاک‌دش(پریل)، پارس آلپول و بن‌رو بازدید به عمل آورد و در پایان نیز از مسیر ساوه عازم تهران شود.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.