23 شهریور, 1395

نمایشگاه زنان و تولید ملی مصداق اقتصاد مقاومتی است

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران نمایشگاه زنان و تولید ملی را مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی دانست.

مجتبی عبداللهی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این باره گفت: در نهمین دوره این نمایشگاه شاهد توجه به اقتصاد مقاومتی و تولید ملی هستیم؛ رویکردی که در دورههای گذشته هم وجود داشته و حالا در نهمین دوره شاهد به ثمر نشستن برنامه‌ها و مجموعه‌ فعالیت‌هایی هستیم که برای برپایی این نمایشگاه صورت گرفته است.

وی یکی از محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه را حضور زنان سرپرست خانوار دانست و گفت: با توجه به تولیداتی که در این نمایشگاه شاهد هستیم، می‌توان گفت گام‌‌های خوب و مثبتی در این زمینه برداشته شده و تمامی این‌ها با محوریت ستاد توانمندسازی بانوان در شهرداری تهران و زنان سرپرست خانوار بوده است.

او در ادامه بر حمایت شهرداری تهران از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی تاکید کرد و گفت: همه‌ ما در قسمت‌های مختلف شهرداری و معاونت اجتماعی به صورت کامل از این نمایشگاه‌ها حمایت می‌کنیم و برای گسترش این فعالیت‌ها و برگزاری نمایشگاه‌ در محل‌های دیگر آماده هستیم.

عبداللهی با تاکید بر لزوم مبارزه با واردات پوشاک به کشور افزود: با برگزاری این نمایشگاه ثابت شد که می‌توانیم دست روی زانوهای خودمان بگذاریم و از توان تولیدی و طراحی خودمان استفاده کنیم، کیفیت را بالا ببریم و به نوعی با واردات پوشاک به کشور مبارزه کنیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در رابطه با دستاوردهای چنین نمایشگاه‌هایی گفت: این نمایشگاه‌ها می‌تواند دستاوردهای مختلفی داشته باشد. بحث اشتغال‌زایی هم یکی از دستاوردها و خروجی‌های چنین اقداماتی است.

وی تاکید کرد: اشتغال‌زایی برای زنان سرپرست خانوار، تحکیم خانواده، احترام به جایگاه والای بانوان در جامعه‌ی اسلامی و …همه از دستاوردها و خروجی‌های این نمایشگاه است.

نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی تا ۲۶ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در بوستان گفتگوی تهران برپاست.

منبع : آنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.