175412294.49982
20 شهریور, 1395

شرکت‌دانش‌بنیان استان برگزیده‌ی جشنواره تولید محتوای دیجیتال کشور شد

تیم اعزامی شرکت دانش‌پژوهان مالی فرانگر مستقر در مرکز رشد فناوری‌های نرم پارک علم و فناوری یزد در اولین جشنواره تولید محتوای دیجیتال کشور به عنوان تنها برگزیده‌ی بخش کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان معرفی و تجلیل شد.

تیم متفکران نوین مالی از شرکت دانش‌پژوهان مالی فرانگر که از میان ۲۰۰ تیم از دانشجویان مقطع دکتری و اساتید به جمع ۳۳ تیم منتخب راه یافته بود، توانست با ایده‌ی خود جزو طرح‌های برگزیده قرار گیرد.

تیم مذکور در این رقابت‌ها که در سه بخش فرهنگ، سبک زندگی و کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار شد، موفق به کسب عنوان تنها تیم برگزیده در بخش کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان شد.

تیم شرکت‌ دانش‌پژوهان مالی فرانگر تنها تیم شرکت‌کننده از استان یزد در حوزه کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان برای این دوره از جشنواره بود و با کسب این عنوان توانست مورد حمایت‌هایی از قبیل معافیت مالی، دریافت تسهیلات و مجوز کسب و کار دیجیتال قرار گیرد.

گفتنی است؛ مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولید محتوای دیجیتال ایران با حضور “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، “سید مرتضی موسویان” رییس مرکز فن‌آوری اطلاعات ورسانه‌های دیجیتال، “پرویز کرمی” مشارو معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و جمعی از اساتید و مسئولین دانشگاه صنعتی شریف در سالن سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.