17 شهریور, 1395

عمل به اقتصاد مقاومتی، تقویت کننده بنیان های تولید ملی است

عمل به دستورات اقتصاد مقاومتی، تقویت کننده بنیان های بخش تولید و اقتصاد ملی است.

محمد بهاروند روز چهارشنبه در بازدید از واحد تولیدی، صنعتی کاغذ سازی کاوه افزود: نقشه راه موفقیت و توسعه فراگیر کشور در نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی است که باروری تولید و رونق کار و سرمایه ایرانی را به همراه دارد.
به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: خط مقدم جبهه اقتصادی کشور با حمایت اصولی و توانمندسازی کارگران و فعالان بخش تولید و اشتغال تقویت می شود و در این مسیر مشوق های سرمایه گذاری از سوی دولت می تواند شتاب چرخ صنعت کشور را افزایش دهد.
فرماندار شهرستان ساوه افزود: این شهرستان با برخورداری از مزیت های اقتصادی به ویژه در صنایع مولد و بهره گیری از واحدهای کوچک زود بازده، تامین کننده بخش قابل توجهی از نیازهای کشور و استان مرکزی است.
بهاروند اضافه کرد: با آغاز به کار خط جدید کاغذ سازی در واحد تولیدی کاوه، ۱۰۰۰ تن کاغذ به تولید سالانه این واحد افزوده شد.
وی افزود: برای توسعه خطوط و بهسازی ماشین آلات سایر بخش های این واحد صنعتی، ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
بهاروند بیان کرد: در این واحد تولیدی به طور میانگین روزانه حدود ۱۱۰ تن انواع کاغذ تولید و روانه بازار مصرف می شود.
به گزارش ایرنا،معاون استاندار مرکزی گفت: کاغذ سازی کاوه به عنوان یکی از واحدهای با سابقه صنعتی شهرستان ساوه است که ۱۸۰ فرصت شغلی مستقیم دارد.
صنایع کاغذ سازی کاوه در سال ۶۷ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در سال ۷۵ در فهرست نرخ سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد.
این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده کاغذ بازیافتی مورد نیاز صنایع بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی است.
شهرستان ساوه به عنوان دومین کانون جمعیتی استان مرکزی با بیش از ۲۶۰ هزار نفر جمعیت به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت کشور به شمار می رود.
بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی کاوه در چرخه تولید هستند.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.