17 شهریور, 1395

تلاش بانک رفاه برای بهبود شرایط اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی

بانک رفاه به عنوان یکی از بنگاه های تجاری فعال اقتصادی کشور همه تلاش خود را برای بهبود شرایط اقتصادی کشور و معیشت آحاد مردم همسو با سیاست های کلان نظام به کار خواهد بست.

محمدعلی سهمانی در جمع کارکنان این بانک در مشهد گفت: امسال به دلیل نامگذاری به عنوان سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری، سال بسیار حساسی است و نشان می دهد مسائل اقتصادی و معیشتی مردم برای نظام از اهمیت بالایی برخوردار است و ما نیز در بانک رفاه تلاش می کنیم تا نقش خود را در تحقق انتظارات مقام معظم رهبری و بهبود شرایط اقتصادی و معیشت هموطنان به درستی ایفا کنیم.

سهمانی ، حمایت مالی از بنگاه های خرد و متوسط را برای رفع بحران رکود موثر دانست و ابراز امیدواری کرد: با تأمین منابع توسط نظام بانکی، بنگاه های دارای مشکل مجددا فعال شده و اشتغال پایدار به وجود آید.
وی نقش سیستم بانکی در شرایط پسابرجام را مهم ارزیابی کرد و افزود: سیستم بانکی باید شرایط و شاخص‌های مهمی همچون کفایت سرمایه و انضباط پولی و مالی را تغییر و بهبود دهد و به سطح بین المللی برساند. همچنین با هدایت صحیح منابع به بخش‌های مهم اقتصادی و ایفای نقش درست در واسطه گری وجوه، باعث چرخه صحیح گردش سرمایه در کشور شود.

همزمان با هفته دولت اولین شعبه شرکت صرافی بانک رفاه در مشهد مقدس و در محل شعبه مرکزی این بانک افتتاح شد.

سهمانی مدیر عامل بانک رفاه در مراسمی که به همین منظور ۳ شهریورماه سالجاری با حضور جمعی از مسئولان و مشتریان این بانک برگزار شد، اظهار داشت: در این واحد به دنبال ارایه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان بانک هستیم و انشاالله به زودی شعبه دوم شرکت صرافی بانک نیز در استان تهران افتتاح و شروع به کار خواهد کرد.
دکتر سهمانی افزود: در شرایط کنونی انجام امور ارزی به عنوان یکی از نقاط قوت برجام به عنوان یک فرصت در اختیار ماست تا با گره گشایی و تسهیل در امور، تجارت های بین المللی مشتریان را گسترش دهیم.
مدیرعامل بانک رفاه خاطرنشان ساخت: افتتاح شعبه صرافی در سالی که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامگذاری شده توفیق بانک در عمل به دستورات معظم اله است. به عنوان فعال عرصه اقتصادی نظام باید همت و سازماندهی و حداکثر ظرفیت خود را به کار گیریم تا در تحقق انتظارات اقتصادی مقام عظمای ولایت و بهبود شرایط اقتصادی کشور نقش خود را به نحو شایسته ایفا کنیم.
همچنین با کمک یک میلیارد ریالی بانک رفاه، مدرسه ابتدایی روستای قلدره علیای شهرستان تکاب در استان آذربایجان غربی با نام مدرسه ابتدایی شهدای بانک رفاه افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مدرسه سازی یکی از زیرساخت های اساسی در راستای تعلیم و تربیت و حمایت از نسل آینده است و بانک رفاه نیز تاکنون اقدامات مهمی برای مدرسه سازی در مناطق محروم داشته است.
مدرسه شهدای بانک رفاه تکاب در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع، در سه کلاس و با زیربنای ۱۲۰ مترمربع به منظور تحصیل ۳۷ دانش آموز روستای قلدره علیا احداث شده است.
بانک رفاه تاکنون در مناطقی محروم از استان های خراسان شمالی، ایلام و بوشهر اقدام به ساخت مدرسه کرده است.
با برقراری باجه عصر شعبه بیمارستان فیاض بخش، ساعت کاری این شعبه افزایش یافت.
در پی درخواست پزشکان و مشتریان اعتباری برای افزایش ساعت کار شعبه، با برقراری باجه عصر در این شعبه موافقت شد و کارکنان باجه
مذکور از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۵:۳۰ و پنجشنه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارائه خدمت است.
با مشارکت ۲۰ میلیارد ریالی بانک رفاه هتل کوروش در شهرستان سرعین استان اردبیل ساخته شد و به بهره برداری رسید.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.