16 شهریور, 1395

صنایع کوچک روستایی در تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه صنایع کوچک روستایی در تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار است، گفت: باید صنایع کوچک در روستاها راه‌اندازی شود چرا که این مهم جزو برنامه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است.

آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با امام جمعه و مسؤولان شهر سه قلعه، اظهار داشت: اگر قوای سه‌گانه به وظایف خود به طور مشخص عمل کنند و مردم هم به نهاد مربوطه برای مشکلات خود مراجعه کنند، نصف مسائل و مشکلات کشور حل می‌شود.

وی افزود: مسؤولان با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای رفع مردم مشکلات گام بردارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه کشور از نظر سرمایه، کشوری غنی است، گفت: تمام مشکلات در جامعه حل شدنی است به شرطی که مسؤولان به دنبال رفع بیکاری جوانان و معیشت روستاییان باشند.

عبادی تصریح کرد: جایگاه مقام معظم رهبری در جامعه مانند ستون فقرات برای نظام انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری احاطه بسیار خوبی در امور مکتبی و فلسفی نظام دارند، ادامه داد: قوای سه‌گانه باید برای موفقیت بیشتر پشت سر رهبر انقلاب حرکت کنند و فرمایشات ایشان را در جامعه عملی سازند چرا که در این صورت مشکلات مردم حل خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه قبل از انقلاب مردم حق انتخاب مسؤولان را نداشتند، اذعان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، همه امور به دست مردم افتاد و این مردم هستند که سرنوشت کشور را تعیین می‌کنند.

عبادی اضافه کرد: مردم باید با شناخت کافی، مسؤولان را انتخاب کنند و شایسته نیست در انتخابات یک حزب راه بیاندازند که باعث خوشحالی دشمنان شوند.

وی گفت: مسؤولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی عزم خود را جزم کرده و تلاش بیشتری داشته و همچنین از شعارزدگی پرهیز کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی یادآور شد: صنایع کوچک در روستاها باید راه‌اندازی شود چرا که این مهم جزو برنامه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است.

عبادی با بیان اینکه مسؤولان باید برای روستاها و روستاییان شغل ایجاد کنند، خاطرنشان کرد: اگر در روستاها مشاغلی را راه‌اندازی نکنند، مردم به شهرها و حاشیه‌ها مهاجرت می‌کنند که در این صورت مشکلات فراوانی ایجاد می‌شود.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.