16 شهریور, 1395

ترویج اقتصاد مقاومتی با «کارگران مشغول کارند»

مراحل فیلمبرداری فیلم کوتاه «کارگران مشغول کارند» که با موضوع ترویج اقتصاد مقاومتی ساخته می‌شود، در خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی به پایان رسید.

سیدسجاد قافله‌باشی، مدیر خانه فیلم داستانی از اتمام مراحل فیلمبرداری فیلم کوتاه «کارگران مشغول کارند» در خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی خبر داد.

سیدجلال قافله‌باشی، موضوع این فیلم کوتاه را مرتبط با ترویج خرید و استفاده از کالای ایرانی دانست و گفت: در این کار بر تأثیر خرید و استفاده از کالای ایرانی روی رونق کسب و کار و تولید تمرکز کرده‌ایم و تلاش داریم با گسترش این فرهنگ، در ترویج عملی اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

مدیر خانه مستند، استفاده از استودیو پرده سبز را وجه تمایز این کار نسبت به سایر تولیدات خانه فیلم داستانی مطرح کرد و افزود: به دلیل فضای مد نظر برای این فیلم کوتاه و عدم امکان فیلمبرداری مناسب در آن، تصمیم گرفتیم تا از استودیو پرده سبز و جلوه‌های ویژه کامپیوتری برای نمایش فضای کارخانه استفاده کنیم تا در صورت موفقیت در این کار بتوانیم از تجربه آن در سایر کارهای خانه فیلم داستانی بهره ببریم.

وی مدت زمان تقریبی این فیلم کوتاه را ۱۰ دقیقه تخمین زد و ادامه داد: اکنون فیلمبرداری «کارگران مشغول کارند» به اتمام رسیده است و در مراحل پس از تولید هستیم، ولی با توجه به زمان‌بر بودن مراحل ضبط در استودیو پرده سبز، امیدواریم تا یک ماه آینده این کار را به اتمام برسانیم.

فیلم کوتاه «کارگران مشغول کارند» به کارگردانی محمد اسفندیاری و مدیریت تولید حسین شیرعلی در خانه مستند انقلاب اسلامی در حال تولید است و تا پایان مهرماه برای پخش از شبکه‌های سیما آماده خواهد شد

منبع : سازمان هنری رسانه‌ای اوج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.