16 شهریور, 1395

فرمانداران و بخشداران جنبش قابل توجهی در اشتغال و اقتصاد ایجاد کنند.

وی از فرمانداران و بخشداران خواست تا با جدیت مانع از بسته شدن واحد های تولیدی شوند و جنبش قابل توجهی در اشتغال و اقتصاد ایجاد کنند.

مقیمی در جمع فرمانداران و بخشداران استان البرز افزود : توجه به امنیت ، اقتصاد مقاومتی ، تکریم ارباب رجوع ، آسیب های اجتماعی و آمادگی برای انتخابات پیش رو ، پنج اولویت وزارت کشور است که وزارت کشور با جدیت پیگیری می کند و عملکرد ها بررسی می شود.
وی در توضیح اولویت ها گفت : امنیت موضوعی مهم در کشور است و استانداران ، فرمانداران و بخشداران موظف هستند امنیت کشور را حفظ کنند.
مقیمی اقتصاد مقاومتی را دستورالعمل سراسری دانست و با توجه به فرمانده بودن استانداران در ستادهای فرماندهی استان ها ، وزارت کشور را جزو مجریان و ناظران اصلی اقتصاد مقاومتی در کشور اعلام کرد.
وی با اشاره به تکریم ارباب رجوع گفت : نباید مدت زمان خدمت رسانی به مردم بی دلیل طولانی شود و باید در اسرع وقت امور مردم به سرانجام برسد و اگر خواسته ای از سوی ارباب رجوع امکان پذیر نبود همان ابتدا به وی گفته شود و زمانش را تلف نکنند.
قائم مقام وزیر کشور توجه به آسیب های اجتماعی را ضروری دانست و گفت : پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی و توجه به آسیب دیدگان باید در دستور کار استان ها و نمایندگان دولت قرار گیرد و نباید آسیب ها  افزایش پیدا کند.
وی درخصوص آمادگی برای انتخابات با رعایت اصل بی طرفی هم گفت :  قانون انتخابات نسبت به  ۲ انتخابات قبل تغییر نکرده است و نمی کند.
مقیمی با  اشاره به موفقیت در برگزاری انتخابات قبل گفت : در انتخابات پارسال با دقت تمام برگزار کنندگان ،  مشکل بزرگی پیش نیامد که این موفقیت به حساب می آید.
وی همچنین  افزود : در شاخص تورم  از ۴۳ درصد به ۸ درصد رسیدیم و امروز شاهد رشد اقتصادی خوبی به رغم کاهش درآمدهای نفتی هستیم .
وی از فرمانداران و بخشداران خواست تا با جدیت مانع از بسته شدن واحد های تولیدی شوند و جنبش قابل توجهی در اشتغال و اقتصاد ایجاد کنند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.