14 شهریور, 1395

اقتصاد مقاومتی درگاهی برای امنیت اقتصادی جامعه است

اقتصاد مقاومتی شعار نیست درگاهی ست که امنیت اقتصادی را برقرار می کند.

محمد رضا یوسفی در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان ورامین در سال ۹۵ گفت: اقتصاد مقاومتی برگیرنده ی نظم و امنیت اقتصادی است  و باید تمام رفتارهای ما را تحت تأثیر قرار دهد.

فرماندار با تأکید بر وقت شناسی مدیران اجرایی در جلسات و ادارات گفت: وقت گرانبهاست باید آن را غنیمت بدانیم مدیران اجرایی شهرستان باید سعی کنند یک ربع قبل از کارمندان در اداره حضور داشته باشند و زودتر از دیگران در جلسه حاضر شوند .

فرماندار شهرستان ورامین تصریح کرد: حضور به موقع مدیران در اداره خود حداقل انتظاری است که مردم دارند و باید در خدمت مردم باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرستان بیان داشت: مسئولین خود باید به سراغ سرمایه گذاران رفته و آنان را شناسایی و با معرفی به کمیته سرمایه گذاری شهرستان در رفع مشکلات و تسهیل در امور اداری آن ها کوشا باشند.

یوسفی گفت: ادارات آسیب ها را شناسایی کرده و با اولویت آن ها را به فرمانداری معرفی کنند تا برنامه ریزی های لازم برای رفع آن ها صورت پذیرد چرا که با این عمل هشتاد در صد از مشکلات شهرستان و ادارات توسط خو مدیران اجرایی رفع خواهد شد.

وی با تأکید بر اطلاع رسانی خدمات دولت توسط روابط عمومی ادارات گفت: مدیران باید از مسئولین روابط عمومی اداره خود حمایت کند چرا که روابط عممی چشم بینای آن  اداره است و می تواند تمام رویدادها را رصد و ثبت کند و در مقابل درخواست های مهم را به اطلاع مسئول خود برساند.

در پایان این جلسه و حضور رییس و مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت از مدیران نمونه شهرستان و کارمندان نمونه فرمانداری تجلیل بعمل آمد.

در این جلسه از علی حیدریان شهردار ورامین، محمد خانی شهردار جوادآباد، سرهنگ دوم پرویز رشیدیان رییس راهور مرکز شرق تهران، علیرضا علیکایی مدیریت آب و فاضلاب شهرستان ورامین، سید عباس میری رییس اتاق اصناف، رضا منصوری یگانه مدیریت منطقه برق ورامین، حسن میرزایی رییس اداره صنعت و معدن و تجارت، محمد رحیم پور راینی رییس ثبت اسناد و املاک، امیر حسن شیخی رییس اداره ثبت و احوال و محمد رضا هدایتی رییس بانک ملی مجتمع ادارات شهر ورامین به عنوان مدیران نمونه شهرستان تجلیل شدند.

همچنین در این جلسه از تلاش های رحمان میرزایی از معاونت عمران، میلاد وکیلی از معاونت برنامه ریزی و اداری مالی، یداله احمدی از معاونت سیاسی انتظامی و علی یازرلو از حوزه فرماندار تقدیر شدند.

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.