14 شهریور, 1395

رونق تولید و توسعه اشتغال محور همه فعالیتهای کار گروه اقتصاد مقاومتی باشد

رونق تولید و توسعه اشتغال باید محور همه فعالیتهای کار گروه اقتصاد مقاومتی باشد و تلاش و همکاری دستگاههای اجرایی در ایجاد فرصت های شغلی جدید در شهرستان بیشتر شود.

جلسه کارگروه اشتغال(با محوریت اقتصاد مقاومتی)به ریاست مهندس آرگیو فرماندار و با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، دکتر اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضاء کارگروه در دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی برگزارگردید.
مهندس آرگیو فرماندار  ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی ابراز داشتند: مهمترین دغدغه های دولت تدبیر امید ایجاد اشتغال و حل مشکل بیکاری می باشد که باید با تلاش و همکاری  مسئولین دستگاههای اجرایی با اولویت بندی نیازها و مشخص کردن اهداف کاری خود حداکثر استفاده را از تسهیلات در نظرگرفته در این زمینه برداشت.
نماینده عالی دولت گفت: در سالی که بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل  نامگذاری شده  مهم ترین کار در اقتصاد بحث تولید است که باید به خودکفایی دست یابیم و مشکلات اقتصادی جامعه را حل کنیم.
وی با بیان اینکه یکی دیگراز محورهای اساسی انجام اقتصاد مقاومتی مهارت آموزی نیروی انسانی است،خاطرنشان کرد:  مقوله توسعه آموزش و مهارت از سرمایه های خصوصی نیروی انسانی قلمداد می گردد که بر پایه آن رونق تولید و بهره وری و برای نیروی انسانی نیز ارتقا و تخصص در شغل ها در پی خواهد داشت.

منبع : استانداری فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.