14 شهریور, 1395

مجموعه بانکی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش مضاعف کند

برای پیشرفت اقتصادی راهی نداریم جز اینکه مبانی اسلامی در امور اقتصادی را بشناسیم و بکار بندیم.

حجت الاسلام کریم سرافراز در جمع مدیر کل و مدیران شعب بانک مهر اقتصاد به مناسبت هفته بانکداری اسلامی، با اشاره به اولین روز آخرین ماه قمری(ذی الحجه) و تبریک سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی و حضرت فاطمه علیهم السلام، گفت: این مناسبت، روزی مبارک برای همه کسانی است که دل به زندگی فاطمی داده اند، تا شادی خود را با خاطره همیشه روشن آن روز مبارک پیوند بزنند.

وی، در ادامه با تقدیر از زحمات مدیر کل و مدیران شعب بانک مهر اقتصاد استان در راستای تلاش برای نهادینه کردن بانکداری اسلامی در جامعه، اقدامات ارزشی با تبلیغات محیطی گسترده و تأثیرگذار، اظهار کرد: نقش بانک مهر اقتصاد در نهادینه کردن فرهنگ و سیستم بانکداری اسلامی و همچنین کمک به مجموعه اقتصادی و تولیدی و اشتغالزایی کشور و استان،‌ قابل تقدیر است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام،‌تأکید کرد: برای پیشرفت اقتصادی راهی نداریم جز اینکه مبانی اسلامی در امور اقتصادی را بشناسیم و بکار بندیم.

حجت الاسلام سرافراز در ادامه، تأیید شرعی دستورالعمل ها و ضوابط اقتصادی بانک، آموزش کارکنان پیرامون بانکداری اسلامی، تکریم ارباب رجوع و برخورد حسنه با مشتریان، برپایی نماز اول همراه با رسیدگی به کار ارباب رجوع از سوی مدیران و کارکنان مجموعه بانکی را مورد تأکید قرار داد.

وی، با تبریک مجدد روز بانکداری اسلامی به مدیر کل و مدیران شعب بانک مهر اقتصاد، خواستار تلاش مضاعف برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه و تحقق مطالبه مقام معظم رهبری از مردم و مسئولین در این راستا شد.

گفتنی است: شهاب زارعی، مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان چهارمحال و بختیاری نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات این بانک در راستای حمایت از تولید، اشتغالزایی،اعطای تسهیلات به طرح های اقتصادی مقاومتی، راه اندازی واحدهای تولیدی و … ارائه کرد.

منبع : خبرگزاری بسیج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.