82215005-70988580
13 شهریور, 1395

هر حرکتی که کارآفرینان را دچار تردید کند ضد اقتصاد مقاومتی است

وزیر اطلاعات بر تامین امنیت و آرامش برای فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و گفت: هر حرکتی که سرمایه گذاران و کارآفرینان را دچار تردید کند، ضد اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز شنبه در شصت و یکمین همایش سازمان حراست کل کشور که با شعار «حراست ها، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» برگزار شد، افزود: دستگیری یک کارآفرین آخرین راهکار است نه اولین، اما متاسفانه در مقاطعی و توسط دستگاه هایی بلافاصله احضار، بازداشت و برخورد صورت می گیرد که در این صورت نباید انتظار اقتصاد مقاومتی داشت.
وی با تاکید بر این که امنیت نقش اساسی در اجرای اقتصاد مقاومتی دارد، تصریح کرد: در تمام جهان حاکمیت پناهگاه فعالان اقتصادی است، اگر در جایی قدرت حکومتی به جای پشتوانه بودن فعالان اقتصادی، نقطه مقابل آنها باشد نباید انتظار رشد اقتصادی داشت.

منبع : ایرنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.