16099t.jpg
11 شهریور, 1395

کارنامه واقعی اقتصاد مقاومتی را ارائه می‌کنیم

کرمان یکی از استان های سه گانه پایلوت اقتصاد مقاومتی است که کارهای عمل گرایانه ای در استان در حال اجراست و تا پایان سال سعی می کنیم کارنامه واقعی و آزمایش شده ارائه کنیم.

علیرضا رزم حسینی صبح امروز ۱۱ شهریورماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: اگر سپاه نبود، امروز امنیت ملی کشور تضمین نمی شد و با حضور سردار سلیمانی در امنیت ملی و منطقه، روز به روز باورمان به این راهبرد بیشتر می شود که “اگر سپاه نبود، کشور نبود”.

وی افزود: سپاه میراث مجاهدین دوران دفاع مقدس است و امروز اراده کرده و در حوزه های بزرگ و ملی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در کشور یار و همیار دولت است و قرارگاه کارهای عمرانی و سازندگی اجرا می کند.

رزم حسینی تصریح کرد: در استان کرمان حضور قرارگاه را در این دولت در استان کرمان پررنگ داشتیم و معتقدیم نقش سپاه پاسداران در حوزه عمرانی می تواند راهبردی باشد.

وی بیان کرد: استان کرمان بر خط اعتدال واقعی حرکت می کند و منشور همدلی در حوزه سیاسی توسط فعالان امضاء شده که به خطوط قرمز معتقد بوده و در این مدت استان کرمان کمترین حاشیه سیاسی را داشته و برکت وجود نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه سراسر استان، موجب وحدت سیاسی در امر توسعه شده است.

استاندار کرمان گفت: ولایت متعلق به همه مردم است و امروز امنیت کشور مرهون خیمه برافراشته شده ولایت فقیه است که از این نعمت بهره مند هستیم.

وی در ادامه افزود: کرمان یکی از استان های سه گانه پایلوت اقتصاد مقاومتی است که کارهای عمل گرایانه ای در استان در حال اجراست و تا پایان سال سعی می کنیم کارنامه واقعی و آزمایش شده ارائه کنیم.

رزم حسینی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی در استان کرمان متفاوت از سایر استان هاست، در استان، کار مبتنی بر مردمی کردن اقتصاد است و از ۳۰ ماه قبل دنبال این امر بوده ایم.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.