11 شهریور, 1395

کارنامه واقعی اقتصاد مقاومتی را ارائه می‌کنیم

کرمان یکی از استان های سه گانه پایلوت اقتصاد مقاومتی است که کارهای عمل گرایانه ای در استان در حال اجراست و تا پایان سال سعی می کنیم کارنامه واقعی و آزمایش شده ارائه کنیم.

علیرضا رزم حسینی صبح امروز ۱۱ شهریورماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: اگر سپاه نبود، امروز امنیت ملی کشور تضمین نمی شد و با حضور سردار سلیمانی در امنیت ملی و منطقه، روز به روز باورمان به این راهبرد بیشتر می شود که “اگر سپاه نبود، کشور نبود”.

وی افزود: سپاه میراث مجاهدین دوران دفاع مقدس است و امروز اراده کرده و در حوزه های بزرگ و ملی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در کشور یار و همیار دولت است و قرارگاه کارهای عمرانی و سازندگی اجرا می کند.

رزم حسینی تصریح کرد: در استان کرمان حضور قرارگاه را در این دولت در استان کرمان پررنگ داشتیم و معتقدیم نقش سپاه پاسداران در حوزه عمرانی می تواند راهبردی باشد.

وی بیان کرد: استان کرمان بر خط اعتدال واقعی حرکت می کند و منشور همدلی در حوزه سیاسی توسط فعالان امضاء شده که به خطوط قرمز معتقد بوده و در این مدت استان کرمان کمترین حاشیه سیاسی را داشته و برکت وجود نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه سراسر استان، موجب وحدت سیاسی در امر توسعه شده است.

استاندار کرمان گفت: ولایت متعلق به همه مردم است و امروز امنیت کشور مرهون خیمه برافراشته شده ولایت فقیه است که از این نعمت بهره مند هستیم.

وی در ادامه افزود: کرمان یکی از استان های سه گانه پایلوت اقتصاد مقاومتی است که کارهای عمل گرایانه ای در استان در حال اجراست و تا پایان سال سعی می کنیم کارنامه واقعی و آزمایش شده ارائه کنیم.

رزم حسینی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی در استان کرمان متفاوت از سایر استان هاست، در استان، کار مبتنی بر مردمی کردن اقتصاد است و از ۳۰ ماه قبل دنبال این امر بوده ایم.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.