10 شهریور, 1395

تصمیم‌های صحیح اقتصادی، کاهش آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد

معاون رئیس جمهوری در امور زنان با اشاره به اینکه توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در حوزه زنان و خانواده شود، گفت: اخذ تصمیمات صحیح اقتصادی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

شهیندخت مولاوردی در سفر به شهرکرد در نشست شورای اداری استان، اظهار کرد: مسائل اقتصادی، علم و فناوری، سیاست‌ خارجی، فضای مجازی و فرهنگ حوزه‌های مختلف مدنظر دولت هستند.

مولاوردی با بیان اینکه اخذ تصمیمات صحیح اقتصادی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در حوزه زنان و خانواده شود.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: توسعه نامتوازن منابع که به دولت یازدهم ارث رسیده است، نباید مانع عدالت در ابعاد مختلف شود و عدالت جنسیتی نیز باید در نظر گرفته شود.

مولاوردی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: در بحث واردات هدف دولت شکست واحدهای تولیدی داخلی نیست بلکه ورود فناوری‌های روز دنیا است.

معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: با واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی می‌توان به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

وی گفت: چهارمحال و بختیاری رتبه سوم کشور را در زمینه رشد سازمان‌های مردم‌نهاد از نظر کمی دارا است و در این استان پروژه تاب‌آوری اجتماعی اجرایی می‌شود.

مولاوردی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز درمان ناباروری چهارمحال و بختیاری از جهاتی در سطح کشور بی‌نظیر است.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.