13950219000695_PhotoA
10 شهریور, 1395

برنامه‌ریزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی درون‌زا و برون‌نگر از طریق توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان

وزیر علوم گفت: بحث گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی را در دستور کار داریم به طوری که به فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی درون‌زا و برون‌نگر را پیاده کنیم که در این زمینه برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تلاش می‌کنیم.

محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، از تصویب ۴ طرح ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت علوم خبر داد و گفت: ۷ طرح به ستاد اقتصاد مقاومتی پیشنهاد دادیم که ۴ طرح تصویب شد و یکی از این طرح‌ها در حوزه پذیرش بین‌المللی آموزش عالی است.

وی افزود: توجه به امر پژوهش و فناوری، توسعه شبکه‌های آزمایشگاهی ملی کشور در قالب اقتصاد مقاومتی تبیین شده و ستادی تشکیل دادیم که طرح‌های اقتصاد مقاومتی دنبال می‌شود.

فرهادی گفت: بحث گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی را نیز در دستور کار داریم به طوری که به فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی درون‌زا و برون‌نگر را پیاده کنیم که در این زمینه برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تلاش می‌کنیم.

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.