IMG09063865
9 شهریور, 1395

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است که با تربیت نیروی ماهر و مورد نیاز بازار کار می‌تواند از منابع بالقوه داخلی در راستای تولید محصول و خدمت‌رسانی به خوبی بهره‌برداری کرد.

محمدرضا انصاری، سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان ظهر امروز سه‌شنبه ۹ شهریورماه در نشست خبری خود اظهار کرد: فلسفه به وجود آمدن آموزش‌های مهارتی، فقرزدایی از جامعه است که هر فرد با توجه به توان و علاقه‌ خود می‌تواند حرفه‌آموزی کرده و برای خود کسب پیشه کند.

وی با تاکید بر اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است که با تربیت نیروی ماهر و مورد نیاز بازار کار می‌تواند از منابع بالقوه داخلی در راستای تولید محصول و خدمت‌رسانی به خوبی بهره‌برداری کرد.

انصاری تصریح کرد:‌ برگزاری دوره‌های آموزشی نیز در راستای عمل به مفاد اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در دستور کار دارد زیرا باید تلاش کنیم تا این دوره‌ها بر اساس نیاز بازار باشد زیرا بی‌توجهی به این مسئه موجب اتلاف منابع خواهد شد و با توجه به منابع محدود دولتی، اتلاف منابع، کار پسندیده‌ای نخواهد بود.

منبع : ایکنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.