9 شهریور, 1395

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است که با تربیت نیروی ماهر و مورد نیاز بازار کار می‌تواند از منابع بالقوه داخلی در راستای تولید محصول و خدمت‌رسانی به خوبی بهره‌برداری کرد.

محمدرضا انصاری، سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان ظهر امروز سه‌شنبه ۹ شهریورماه در نشست خبری خود اظهار کرد: فلسفه به وجود آمدن آموزش‌های مهارتی، فقرزدایی از جامعه است که هر فرد با توجه به توان و علاقه‌ خود می‌تواند حرفه‌آموزی کرده و برای خود کسب پیشه کند.

وی با تاکید بر اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است که با تربیت نیروی ماهر و مورد نیاز بازار کار می‌تواند از منابع بالقوه داخلی در راستای تولید محصول و خدمت‌رسانی به خوبی بهره‌برداری کرد.

انصاری تصریح کرد:‌ برگزاری دوره‌های آموزشی نیز در راستای عمل به مفاد اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در دستور کار دارد زیرا باید تلاش کنیم تا این دوره‌ها بر اساس نیاز بازار باشد زیرا بی‌توجهی به این مسئه موجب اتلاف منابع خواهد شد و با توجه به منابع محدود دولتی، اتلاف منابع، کار پسندیده‌ای نخواهد بود.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.