9 شهریور, 1395

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات است

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی تنها درمان و راه برون رفت کشورهای در حال گذار از مسیر توسعه است.

علی قربانی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه ۹ شهریور) پارلمان اظهار کرد: آنچه در درون کشور موجب آزردگی خاطر دلسوزان میهن می‌شود، اظهارنظرهای جانب‌دارانه و غیر تخصصی در حیطه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است.

وی به بدعهدی‌های امریکا در برجام اشاره کرد و گفت: نخبگان و صاحب نظران دلسوز جامعه دستاوردهای دولت را کم نظیر دانسته و صبوری دولت را در مناسبات داخلی و خارجی تحسین می‌کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس خطاب به نمایندگان گفت: مجلس به عنوان خانه ملت و دولت به عنوان منتخب مردم بایستی به وحدت ملی کمک کرده و جامعه را به سمت آرامش، کار و تلاش سوق دهد و زمینه لازم را برای نهیب زدن قانونی به تفرقه‌زنان حوزه‌های مختلف فراهم سازد.

قربانی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری اقتصاد ریاضتی نبوده است، گفت: اقتصاد مقاومتی یک استراتژی خاص بود و تنها نسخه درمان و برون‌رفت کشورهای در حال گذار از مسیر توسعه است.

نماینده مردم بجنورد در مجلس به مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: برجام نشان داد که می‌توان بر اساس منافع مشترک و احترام متقابل به توافقی ارزشمند دست یافت.

قربانی با بیان اینکه برجام توانسته حقانیت مردم ایران را به اثبات برساند، تصریح کرد: اگر چالشی هم بر سر اجرای برجام است محصول بدعهدی طرف مقابل و لابیهای رژیم صهیونیستی است.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.