8 شهریور, 1395

تلاش خوب دولت در اقتصاد مقاومتی/برجام و طرح سلامت، کار ارزشمند دولت است

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، برجام و اجرای طرح تحول نظام سلامت را اقدام ارزشمند دولت دانست و گفت: در زمینه ستاد اقتصاد مقاومتی که آقای جهانگیری فرماندهی آن را بر عهده گرفته، تلاش های خوبی آغاز شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت ایرنا افزود: طرح تحول سلامت کار ارزشمند دولت است چرا که پس از اجرای این طرح، شرایط بیمارستان ها، رسیدگی به مردم، درمان و سلامت آنها بسیار بهتر و آسان تر از گذشته شده است.
وی اظهار داشت: اگر دولت بتواند آنچه را در زمینه اقتصاد مقاومتی آغاز کرده، به نتیجه برساند کار ارزشمندی خواهد بود.
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال مساله بسیار مهمی است که یکی از مشکلات کنونی کشور است، همچنین معیشت مردم هم با مشکل مواجه است که امیدواریم دولت با آنچه که به خوبی آغاز کرده، در باقی مانده عمر چهارساله کاری کند که ان شاءالله دغدغه های مردم برطرف شود.
ابراهیمی ادامه داد: دولت در سیاست خارجی کار ارزشمندی را در زمینه برجام انجام داد ولی در برخی موارد طرف مقابل ناجوانمردی، بی وفایی و عهدشکنی کرد و آن نتایجی را که بنا بود به دست آید، به خاطر عهد شکنی طرف مقابل حاصل نشد.
عضو جامعه روحانیت مبارز در مورد تلاش دولت برای رفع مسایل اقتصادی اضافه کرد: اکنون آغاز خوبی را شاهدیم و ان شالله امیدواریم بتوانند به نتیجه برسانند.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.