8 شهریور, 1395

تنها راحل مشکلات فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی است

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تنها راحل مشکلات فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی است.

کریم نجفی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی است که چهار هزار هیئت علمی دارد.

وی به بومی‌سازی دانشگاه پیام‌نور و توجه به ظرفیت استان‌ها در پذیرش دانشجو اشاره کردو ادامه داد: فعالیت دانشجویان در این رشته‌ها به رشد زیرساخت‌های استان می‌کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور به بحث تولید و اقتصاد در دانشگاه اشاره کرد و گفت: فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه کمک شایانی به این امر می‌کند.

نجفی برزگر با بیان اینکه دانشگاه های پیام نور استان زنجان توانسته اند درز یمنه های مختلف علمی و فرهنگی موفق عمل کنند، افزود: دانشگاه پیام نور در استان زنجان موفق عمل کرده و توانسته در زمینه تربیت دانشجویان موفق عمل کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور به فراهم ساختن زیرساخت‌ها لازم برای ادامه تحصیل کارکنان و نیروهای نظامی اشاره کردو افزود:  شعار دانشگاه پیام نور تحصیل در همه جا و همه وقت است تا از این طریق دسترسی به آموزش عالی در دانشگاه پیام نور باشد.

نجفی به فعالیت ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در استان‎ها اشاره کرد و تصریح کرد: در آمایش آموزش عالی دانشگاه پیام نور نقش ویژه‌‎ای دارد و در این زمینه توجه ویژه‌ای به امر تحصیلات تکمیلی شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود: شبکه‌های الکترونیکی یک متد جدید در امر آموزش محسوب می‌شود ودر همین راستا فعالیت‌های مربوط از سوی مسؤولان دانشگاه انجام می‌شود.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.