7 شهریور, 1395

اقتصادمقاومتی موجب پیشرفت کشوردر شرایط تحریم است

اقتصادمقاومتی در شرایط فشار و تحریم موجب رشد و پیشرفت کشور میشود.

سعید کریمی گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اقتصاد مقاومتی ، اقتصادی است که در شرایط فشار، تحریم ، دشمنی ها و خصومتهای شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد لذا بایستی تمام تلاش خود را در جهت تحقق این مهم داشته باشیم.

وی اذعان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ، کار آفرینی و اتکا بر تولید ، بسیح سازندگی شهرستان سرپل زهاب اقدام به پرداخت تسهیلات ویژه به کارآفرینان می نماید.

کریمی خاطر نشان شد: تسهیلات اعطای به کارآفرینان در دو حوزه صنایع دستی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون ریال و صنایع تبدیلی و کارگاهی با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال می باشد.

وی درادامه افزود: نرخ سود تسهیلات در تمامی حوزه های کارآفرینی ، ۱۶ درصد بوده و مدت بازپرداخت آن نیز بسته به مبلغ وام دریافت شده از ۳۶ ماه تا ۴۸ ماه بوده و همچنین وامهای اعطایی اقتصاد مقاومتی از مدت تنفس نیز برخوردار هستند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان سرپل زهاب با بیان اینکه واگذاری تسهیلات بصورت دومرحله ای است ، افزود:علت واگذاری تسهیلات بصورت دومرحله ای ، ممانعت از احتمال ایجاد انحراف در مسیر مصرف منابع مالی واگذار شده می باشد.

کریمی در پایان گفت: تمام مراحل اداری جهت اخذ وام برای کارآفرینان ، در واحد بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سرپل زهاب صورت می پذیرد و پس از انجام مراحل اداری ، کارآفرینان به بانک مهر اقتصاد معرفی می شوند.

شهرستان سرپل زهاب درغرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر ۹۰ هزارنفر و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق می باشد.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.