7 شهریور, 1395

اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی

وزیر کشور با اشاره به اهداف دولت در سال اقتصاد مقاومتی گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ۱۶ هزار میلیارد تومان برای سرمایه‌ در گردش واحدهای تولیدی اختصاص یافت تا رونق دوباره به تولید باز گردد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی و تولیدی شهرستان علی‌آباد کتول اظهار داشت: مهمترین اهداف دولت در سال اقتصاد مقاومتی به پایان رساندن طرح‌های نیمه‌تمام و ایجاد امید، نشاط و شور در میان مردم است.

وی افزود: امروز شاهد یک رونق اقتصادی در کشور هستیم و راهی به جز این رونق اقتصادی نداریم.

وزیر کشور تصریح کرد: باید صحنه عمل ثابت کنیم که در منطقه مدل و الگویی برای کشورهای اسلامی هستیم و باید اقتصادی قوی داشته باشیم و بنیان‌های اقتصادی کشور را تقویت کنیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به ابعاد اقتصاد مقاومتی گفت: باید ابعاد اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده عمل کنیم و دولت در این راه تلاش دارد و هر هفته جلسات اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس‌جمهور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های دولت در راستای فعال‌سازی دوباره بازار کسب و کار و شرایط تولید گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ۱۶ هزار میلیارد تومان برای سرمایه‌ در گردش واحدهای تولیدی اختصاص یافت تا رونق دوباره به تولید باز گردد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.