3 شهریور, 1395

اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از طریق تکیه بر دانشمندان ارزشی ممکن است

برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و درون‌زا کردن توسعه و پیشرفت از نیروهای دانشمند و وفادار به نظام بهره بگیریم.

علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در درآستانه برگزاری اجلاس هفدهم گفت: جمهوری اسلامی ایران هم اکنون در حوزه ارتباطات بین‌المللی وضعیت مناسبی داشته و براساس نظر مقام معظم رهبری برای برقرار کردن ارتباط عزت‌مندانه ایران با کشورهای دیگر به جز آمریکا و اسرائیل سعی شده است.
وی با بیان اینکه امروز دولت آمریکا به علت بدعهدی که انجام داده باید به دنیا و هم‌پیمانان اروپایی خود پاسخگو باشد، تصریح کرد: دولت ایران در این زمینه هیج بدعهدی نکرده و تمام مشکلات را از سر گذرانده و لذا احترام و عزت نظام در دنیا بیشتر شده است.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: برای همین مسئله، باید علاوه بر اهمیت دادن به موضوع دانش بنیان به ارتباط با دانشگاه اهمیت فراوانی داده ‌شود.
وی بیان کرد: باتوجه به تجربه بدعهدی‌های دشمن، وظیفه داریم برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و درون‌زا کردن توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در راستای افزایش قدرت جهانی کشور به عنوان یک الگوی اسلامی که چشم امید بسیاری مسلمانان به آن است، از نیروهای فرهیخته و دانشمند که وفاداری‌شان به نظام ثابت شده است، بهره بگیریم.
شایان ذکر است، هفدهمین اجلاس سالانه اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، از ۸ تا ۱۲ شهریور ۹۵ باحضور سخنرانان و مسئولان ارشد نظام، استادان و نخبگان دانشگاهی بسیجی، فرماندهان شبکه‌های جنگ نرم بامحوریت « اقتصاد مقاومتی و جایگاه بین المللی شدن قدرت جمهوری اسلامی» در سالن صبای مشهد مقدس برگزار می‌شود.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.