82199682-70958785
2 شهریور, 1395

آموزش مبلغ اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه خواهران

نشست آموزش مبلغ اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه خواهران در این مرکز آغاز شد.

فروه برات زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نشست با هدف تربیت مبلغ در زمینه اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در خانواده ها برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این چارچوب موضوعات دکترین اقتصاد مقاومتی و مبانی آن به همراه اقدامهایی که باید انجام شود مورد بررسی قرار می گیرد.
او آشنایی با گفتمان رهبر معظم انقلاب به ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی، نسبت اقتصاد مقاومتی با الگوی پیشرفت ایرانی اسلامی و بررسی جبهه های معارض با اقتصاد مقاومتی در داخل و خارج از کشور را از دیگر موضوعات مورد بررسی در این نشست برشمرد.
وی گفت: اقتصاد مقاومتی، جایگاه ایران در جهان، مساله نفوذ و همچنین اجرایی سازی این نوع اقتصاد با استفاده از فضای رسانه ای از دیگر موضوعات مورد بررسی است.
نشست آموزش مبلغ اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه خواهران مشهد با حضور ۱۵۰ نفر از طلاب، مبلغان و مدرسان حوزه علمیه خواهران مشهد به مدت شش روز ادامه دارد.

منبع : ایرنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.