2 شهریور, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی موجب محکم شدن پایه های اقتصاد ملی می شود

نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به اینکه دشمن به مسئله اقتصاد پافشاری می کند، گفت: اصتصاد مقاومتی، تدبیر رهبر معظم انقلاب جهت خنثی کردن توطئه های اقتصادی دشمنان است.

آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان امروز(۲ شهریور) در جمع کارکنان دستگاه های اجرایی استان، گفت:تحریم های اقتصادی، ابراز دشمن برای جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنی استکبار با ملت ایران و نظام اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد، افزود: هشت سال جنگ تحمیلی، ترور مسئولان و دانشمندان، تحریم های ظالمانه و تشکیل گروه‌های تروریستی تکفیری از نمونه های دشمنی استکبار است.

آیت الله میرعمادی، با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامن کردن کشور است، افزود: تحریم های اقتصادی،  توطئه دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و حکومت است.

وی با اشاره به اینکه با سیاست‌های حکیمانه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تاکنون توطئه های دشمنان خنثی شده است، افزود: امروز طرح اقتصاد مقاومی تدبیر ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب در جهت مقابله با توطئه‌های اقتصاد مقاومتی دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در لرستان، خاطرنشان کرد: سیاست های رهبر معظم انقلاب چراغ راه و نمایان کننده مسیر درست است که موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد شد.

تحقق اقتصاد مقاومتی موجب محکم شدن پایه های اقتصاد ملی می شود

وی با تاکید به اینکه راه ولایت راه استقلال و اقتدار کشور است، گفت: اقتصاد مقاومتی موجب قطع وابستگی اقتصادی و محکم شدن پایه های اقتصاد ملی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به انتخاب استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، افزود:جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باید جذب سرمایه گذار و ایجاد فرصت کار آفرینی سرلوحه کار مسئولان استان قرار گیرد.

وی ابراز کرد: در این راستا باید مدیران و مسئولان کارها را اولویت بندی کرده و در جهت تقویت فرصت های اشتغال و کار آفرینی تلاش کنند.

استفاده بهینه از منابع و امکانات بستر تحقق توسعه است

آیت الله میرعمادی، خاطرنشان کرد: شناسایی منابع، امکانات و توانمندی ها در استان و برنامه ریزی برای استفاده بهتر از این فرصت ها باید در راس برنامه های مسئولان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: توجه به تحقیق و پژوهش و دانایی  محور نیز از برنامه های است که باید به صورت جدی مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

اخلاص عمل، عامل ماندگاری نام شهیدان رجایی و باهنر است

نماینده ولی فقیه در لرستان، در ادامه با گرامیداشت هفته دولت، گفت: شهید رجایی و شهید باهنر الگو های ماندگار و ارزشمندی برای مسئولان در نظام مقدس اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه اخلاص از جمله ویژگی های شخصیتی شهید رجایی و شهید باهنر، بود، افزود: اخلاص عمل موجب ماندگاری نام این دو شهید شده است.

آیت الله میرعمادی، افزود: محبت و عشق به مردم، وحدت و تلاش برای حرکت براساس موازین شرعی و اسلامی در جهت حفظ منافع ملت و نظام از دیگر ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر بوده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان، در ادامه با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در استان لرستان، افزود: در این دولت توجه ویژه ای به  استان لرستان شده است.

وی افزود: انتخاب استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، زمینه ای را فراهم کرده است که مسئولان به استان و اعتبار آن نگاهی مثبت تر داشته باشند.

منبع : شبستان

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.