2 شهریور, 1395

نگاهی ویژه به اقتصاد دانش بنیان با برنامه «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» با هدف معرفی ایده پردازانی که با تکیه بر مبانی اقتصاد مقاومتی و مولد موفق به کارآفرینی خلاق شده اند از سه شنبه ۲ شهریور ماه بعد از خبر ۲۰:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

هدف این برنامه تصویر اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار است و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت های گوناگون، راه های نوینی برای کسب درآمد و خلق ایده های کارآمد یافته اند به این برنامه دعوت می شوند.
«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود آموزش واجد چگونگی به بار نشستن ایده هاست.

در قسمت اول «دات آر آی» که سه شنبه ۲ شهریور ماه پخش می شود آرمین احمدی طراحِ سامانه گردشگری مجازی حضور خواهد داشت. این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده است.
«دات آی آر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.